Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
23 Posty
Paweł Happy
(2de Shorskty)
Bywalec
Baileys napisał:


"ludzie" to beda sie nakrecac jak kabel na haspel . . Ze to kawal sku.. i cwaniaka


Po raz kolejny robisz z ludzi debili-każdy ma prawo do własnej decyzji. Słownictwo faktycznie jakby ktoś Panią świeżo od szorowania pokładu odciągnął. Nie zna mnie Pani, ale jak tak bardzo chce mi Pani ubliżać to zapraszam do Siebie na wymianę zdań i zobaczymy, czy dalej będzie taka wygadana, gwarantuje, że nie.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Radzę przeczytać, przemyśleć, a na koniec zastosować:

www.mojaniderlandia.pl/forum/index.php?o...d=179&func=rules

To tak gwoli przypomnienia, dla wszystkich.

Szorstki, 9 postów jeden pod drugim?! Funkcja 'edit' działa!
Gdyby przyznawać punkty karne, jak w przypadku prawa jazdy, osiągnąłbyś niebyt.
Zastosuj się proszę do powyższego.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
23 Posty
Paweł Happy
(2de Shorskty)
Bywalec
Aha! Sorki! Nie wiedzioł!

...ale skoro przytaczasz regulamin, zapewne też go znasz, możesz mi wytłumaczyć w jaki sposób egzekwowane są pierwsza dwa ustępy punktu "Kategorycznie zabrania się", mianowicie:
1) Obrażania w wypowiedziach osób bądź instytucji,a w szczególności innych użytkowników Forum, poprzez lżenie, pomawianie, poniżanie, szyderstwa i okazywanie pogardy;
2) Używania wyrazów uznawanych powszechnie za wulgarne, pogardliwe bądź obraźliwe - także w formie wygwiazdkowanej czy wykropkowanej. Wszystko da się powiedzieć bez tego typu określeń.


Tak w roli ścisłości chciałbym byś mi odpowiedziała jak to działa, bo wątek się ciągnie jak ciepły ser, a naruszeń tych dwóch punktów coraz więcej i więcej - wiesz jakiej osoby się to tyczy.

Wiesz, ja swojego spama wycofałem, uderzyłem się w pierś na znak pokuty, a co z tymi pomówieniami? Pani Wszystkowiedząca powinna mieć już nie tyle argument, ale dowód. Jeśli go nie posiada to pozostaje to pomówieniem. Bo nie moja rolą się jest bronić, a tej Pani mi coś udowodnić.

Pomówienie-występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.

Jakie są konsekwencje tego występku przeczytasz tutaj pl.wikipedia.org/wiki/Pom%C3%B3wienie

SN z dnia 9.11.1971 r., VKRN 219/71, OSNPG 1972, nr 2, poz. 25, gdzie przyjęto, że za "miejsce publiczne" uważa się każde miejsce dostępne dla nieokreślonej liczby osób"

Miłego!
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Basta!!! ludzie o co wam juz wszystkim chodzi !!!!

Zostawcie nowego chlopaka w spokoju!!!

Chlapak ,czy jego rodzinka ma fajna lodz, niezawsze z niej kozysta, chce ja wynajac za dosyc dostepna cene no i co wtym takiego zlego!!!
Moze niepowinien tego oglaszac jako firma ,no ale to jegos prawa

@Baileys zobacz sobie na Marktplaats ,co tam sie dzieje

a co do tych spotkan tak jak juz pisalem wczesniej , mimo ze wydajesz mi sie na pozadnego goscia,ale dopoki nie bedzie recenzji jestem dalej sceptyczny i tyle!

@Pawel, jedyne co mnie dziwi piszesz ze cie pare razy okradli itd. Niedziwie sie , w takim krutkim czasie wie tu juz kazdy duzo o tobie a nie kazdy ma dobre zamiary kolego.
Typy sa tu rozne , z roznymi zamiarami ,wiemy jakie masz auto, gdzie i ile trenujesz ,organizujesz obcym wieczory itd. niedziw sie pozniej

milego dnia zycze
Zgłoś wpis
23 Posty
Paweł Happy
(2de Shorskty)
Bywalec
Patboy napisał:
a co do tych spotkan tak jak juz pisalem wczesniej , mimo ze wydajesz mi sie na pozadnego goscia,ale dopoki nie bedzie recenzji jestem dalej sceptyczny i tyle!

Hehe, mam takie same wrażenie...wczoraj odebrałem 4ry telefony od kandydatów (gdzie lista już została zamknięta) z czego dwóch panów było już w fazie zabawowej napędzanej przez C2H5OH zobaczymy jak to będzie puki co podobnie jak ty nie mam na ten temat opinii


@Pawel, jedyne co mnie dziwi piszesz ze cie pare razy okradli itd. Niedziwie sie , w takim krutkim czasie wie tu juz kazdy duzo o tobie a nie każdy ma dobre zamiary kolego.
Typy sa tu rozne , z roznymi zamiarami ,wiemy jakie masz auto, gdzie i ile trenujesz ,organizujesz obcym wieczory itd. niedziw sie pozniej

milego dnia zycze


Ale ja wcale nie jestem zdziwiony. Mieszkam w ścisłym centrum, więc taki sytuację są wliczone w koszty.Zapewniam Cię, że nie wiecie jaki mam samochód, a ten widoczny na zdjęciach grzecznie odpoczywa w garażu do lata. Muszę mieć na uwadze jego zacny wiek Wiesz nie pierwszy i ostatni raz. Byle jak najmniej
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Szorstki, na temat Twojego poprzedniego postu:

"egzekwowanie" przestrzegania regulaminu jest proste i odbywa się na zasadzie:








Admin nie jest od tego, żeby tłumaczyć zawiłości prawa polskiego ani godzić zwaśnione strony.
Nadmieniam, że spama to ja Ci usunęłam, no, chyba że było ich więcej.

To tyle od admina.

A Ciotka Violka Ci powie:
Szorstki, ale miałeś entrée! Na pewno nie zostałeś niezauważony.

Forum rządzi się swoimi prawami, nikt nikogo nie musi kochać, zdanie każdy ma swoje i każdy może je wypowiedzieć i nikt tu kurczowo nie trzyma się regulaminu. Są przypadki, że inaczej się nie da. Jednak jeśli w grę wchodzi obrażanie (nie mylić z obrażalstwem) innych, to dostaje się po łapach i tyle. Albo w łeb.
A z Baileys może się jeszcze kiedyś zaprzyjaźnicie, kto wie?

Tak więc proponuję odciąć temat i nie zaczynać od nowa.
Zgłoś wpis
23 Posty
Paweł Happy
(2de Shorskty)
Bywalec
Viooltje napisał:
Szorstki, na temat Twojego poprzedniego postu:

"egzekwowanie" przestrzegania regulaminu jest proste i odbywa się na zasadzie


czyli co, ja generalnie mogę dostać upomnienie za punkcik z końca regulaminu, a Pani Wszystkowiedząca za złamanie dwóch z pięciu głównych punktów - opartych o prawa kodeksu karnego i wykroczeń dostanie buzi??

Aj no cóż głównego spama (z tego wątku) nie zdążyłaś usunąć, ale dzięki temu mam piękny wstęp

A z Baileys może się jeszcze kiedyś zaprzyjaźnicie, kto wie?

pozwolisz, że nie skorzystam

Forum rządzi się swoimi prawami, nikt nikogo nie musi kochać

Nie darzenie kogoś sympatią, a pomówienie o oszustwa, oskarżanie o plagiat, nazywanie mendą czy sku... to chyba nie to samo?? Jeśli dla Ciebie jest to to samo no cóż. Dla mnie nie!
Jak już wspomniałem- forum to miejsce publiczne i obowiązują go zasady z regulaminu o raz kodeksu cywilnego. W tym przypadku polskiego, bo jedynym czynnikiem branym pod uwagę jest gdzie znajduje się forum. Ono jest w Polsce i ja jestem Polakiem.

Dlatego nie zawracając Ci więcej pośladków proszę byś usunęła części w których tą Panią poniosła fantazja, przynajmniej do czasu, aż mi coś udowodni. Udowodni, to powiedzmy, że zasłużyłem na te wszystkie oszczerstwa i niech zostaną dla pokoleń.

Zawsze są bardziej radykalne środki i możemy wspomóc Czerwony Krzyż z portfela Pani Wszystkowiedzącej. Puki co jednak uważam to za zbędne
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
Panie lodka
Po co ty robisz to cale Muppet show ?
Nie mozna napisac jak do ludzi:
sluchajcie mam lodz w wolnym czasie jest to moje hobby,jesli ktos ma ochote na wycieczke to zapraszam i tyle.

Doceniam pomysl i to ze chcesz sobie dorobic do swojego glownego zajecia ale po co ta szopka robisz z tej swojej lodzi szuwarowo-bagiennej firme co najmiej o zasiegu globalnym ,sprawiasz wrazenie jakbys zainwestowal z 50000 tys euro i przystepujesz do marketingu,a na koncu wychodzi ze chcesz sobie troche dorobic na czarno,bo to zadna firma nawet nie jest
No i jeszcze to 60 % taniej niz holendrzy
za 60% taniej niz holendrzy to ja moge zbierac ogorki w szklarni ,a nie plywac lodka(swoj honor mam)
pozdrawiam i sukcesow zycze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
2de Shorskty napisał:
Viooltje napisał:
Szorstki, na temat Twojego poprzedniego postu:

"egzekwowanie" przestrzegania regulaminu jest proste i odbywa się na zasadzie


czyli co, ja generalnie mogę dostać upomnienie za punkcik z końca regulaminu, a Pani Wszystkowiedząca za złamanie dwóch z pięciu głównych punktów - opartych o prawa kodeksu karnego i wykroczeń dostanie buzi??

Aj no cóż głównego spama (z tego wątku) nie zdążyłaś usunąć, ale dzięki temu mam piękny wstęp

A z Baileys może się jeszcze kiedyś zaprzyjaźnicie, kto wie?

pozwolisz, że nie skorzystam

Forum rządzi się swoimi prawami, nikt nikogo nie musi kochać

Nie darzenie kogoś sympatią, a pomówienie o oszustwa, oskarżanie o plagiat, nazywanie mendą czy sku... to chyba nie to samo?? Jeśli dla Ciebie jest to to samo no cóż. Dla mnie nie!
Jak już wspomniałem- forum to miejsce publiczne i obowiązują go zasady z regulaminu o raz kodeksu cywilnego. W tym przypadku polskiego, bo jedynym czynnikiem branym pod uwagę jest gdzie znajduje się forum. Ono jest w Polsce i ja jestem Polakiem.

Dlatego nie zawracając Ci więcej pośladków proszę byś usunęła części w których tą Panią poniosła fantazja, przynajmniej do czasu, aż mi coś udowodni. Udowodni, to powiedzmy, że zasłużyłem na te wszystkie oszczerstwa i niech zostaną dla pokoleń.

Zawsze są bardziej radykalne środki i możemy wspomóc Czerwony Krzyż z portfela Pani Wszystkowiedzącej. Puki co jednak uważam to za zbędne




Obywatelu Happy Boat Wynajem łodzi czy tez
2de Shorskty skoncz juz ta zenade i
pisanie bezsensownych elaboratow bo skoro podajesz sie za tak wysmienitego businessmana
to powinienes wiedziec ze za reklame na portalach czy innych mediach sie placi a co ty robisz?
Zakladasz watek za friko i jeszcze opowiadasz bzdury. I juz nie chodzi o przepychanki kto i jaki
sprzet posiada bo wychodzac z zalozenia ze Glastron z silnikiem 15 jest motorowka to sadze
ze moja Ankora 650 Sun Deck z silnikiem 300 koni jest odrzutowcem OK ja rozumiem ze silniki o malej mocy i tak do niczego nie przydadza sie na kanalach ze wzglegu na ograniczenia etc. wiec nie ma co nawet nad tym dyskutowac ale Baileys ma racje co do faktu ze jesli chcesz swiadczyc uslugi przewozac ludzi i udostepniajac lodz wypada podac swoje dane bo zapewne zarejestrowales uslugi w Kamer van Koophandel i jak kazda legalnie dzialajaca firma masz masz obowiazek wstawiania swojego nr.K.v.K na stronie ktora jest wizytowka firmy. O takich sprawach jak ubezpieczenie etc. nie musze chyba nawet wspominac.
Nie chce tu atakowac ale ktos kto spamuje fora stronka na ktorej nie ma nawet namiarow
na uslugodawce!? A wyobraz sobie (odpukac) ze cos sie stanie w trakcie "niezapomnianego"
rejsu. Chcesz sie kontaktowac przez maila czy FB? Nie dziw sie wiec ze ludzie podchodza do tej oferty jak nie przymierzajac piec do jeza bo wyglada to nieco jak "firma krzak".
Co do cen to przewyzszaja one nieraz dwukrotnie ceny holenderskie.
A tak na koniec patrzac na fotke lodzi to mam pytanie - gdzie ty chcesz umiescic 6 osob w tej
lupince zakladajac ze kierujesz lodzia??? Pod pokladem?
Przyznam ze masz dosc dziwne podejscie do ludzi. W pierwszym poscie okresliles sie jako "pewien średnio ogarnięty młody człowiek" wiec naucz sie przyjmowac cierpkie slowa krytyki
bo w tym calym przedsiewzieciu zbyt wiele kwestii zwyczajnie brzydko pachnie, a chyba zamierzasz przewozic ludzi a nie worki z piaskiem, a to do czegos zobowiazuje wiec zalecam wykupienie banera na MN bo takie pajacowanie na forum z pewnoscia nie przysporzy klijentow a wrecz odwrotnie.
Musze tez nawiazc do kwestii prawnych ktore poruszasz i blednie interpretujesz:

Pomówienie-występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.

Jakie są konsekwencje tego występku przeczytasz tutaj pl.wikipedia.org/wiki/Pom%C3%B3wienie

SN z dnia 9.11.1971 r., VKRN 219/71, OSNPG 1972, nr 2, poz. 25, gdzie przyjęto, że za "miejsce publiczne" uważa się każde miejsce dostępne dla nieokreślonej liczby osób"



Jak mozesz mowic ze ktos cie pomawia skoro nie spelniasz podstawowych norm obowiazujacych w NL przy tego typu dzialalnosci jak umieszczenie informacji o firmie w postaci
chocby nr.K.v.K. bo przyznaj ze trzeba byc "pod wplywem" by skorzystac z uslugi firmy ktorej
kontakt wyglada tak:
lodz.webs.com/kontakt.htm.
Jesli chodzi o wspomniane zaufanie ktore rzekomo straciles...mhm...moze na poczatek zdobadz to zaufanie. Na stronce nie ma informacji kiedy zostala zalozona firma, nie ma informacji jak dlugo sternik posiada patent, a co sie z tym wiaze czy jest doswiadczonym
sternikiem ktoremu ludzie moga powierzyc swoje bezpieczenstwo. Dziwisz sie uzasadnionym reakcjom?
Tak wiec powodzenia zycze i nieco pokory bo ludzie pytaja kiedy maja watpliwosci i to prawidlowy odruch a z woda nie ma zartow i sam w ubieglym roku wyciagalem ludzi z wody na Loosdrechse Plassen bo lodka z wstawionymi Holendrami byla przeciazona i poszla na dno.
Z woda nie ma zartow a nie zauwazylem rowniez informacji o kapokach etc. czyli ogolnie rzecz biorac o bezpieczenstwie na pokladzie.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Dobra, wszystko zostało już powiedziane.
Koniec.
Zgłoś wpis


Bliżej nas